Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Dziennik Sir Yenxa.

Go down 
AutorWiadomość
Yenx

Yenx


Liczba postów : 190
Age : 33
Location : Cisiec
Registration date : 03/10/2007

Karta Postaci
Imie Postaci: Yenx Tereharem
Rasa: Gnom
Klasa: Wojownik

Dziennik Sir Yenxa. Empty
PisanieTemat: Dziennik Sir Yenxa.   Dziennik Sir Yenxa. Icon_minitimeWto Paź 14, 2008 8:57 pm

Wpis 1.

Od tak dawna nic nie pisałem...wiec zacznę najlepiej od początku.Niedawno odbyło się spotkanie Kręgu...tyle czasu minęło, wspomnienia wróciły...Qualbene wtajemniczyliśmy w to wszystko...nie jest to dobry pomysł..nie chce nowych ofiar...

Yasmina wyznała mi iż nie chce być w Kręgu gdyż czuje ze do niego nie pasuje..z jednej strony żałuje a z drugiej odczułem ulgę gdy mi to powiedziała...

Cela...rozgrzane nieomal do białości ostrza Inkwizytorów...moja rozmowa z Poczwarkiem...rytuał wskrzeszenia...ehh znowu to samo, już któraś noc z rzędu mi się to śni...

Chciałbym wrócić do tamtych wydarzeń, nie wiem dlaczego ale mam wrażenie ze dzięki temu ze prześledzę wszystkie te zdarzenia a zwłaszcza te w których mnie nie było...coś sie zmieni..dowiem się czego.

Postanowiłem cofnąć się...cofnąć w czasie o ile w ogolę to możliwe...

Ruszam do Tanaris.
Powrót do góry Go down
Yenx

Yenx


Liczba postów : 190
Age : 33
Location : Cisiec
Registration date : 03/10/2007

Karta Postaci
Imie Postaci: Yenx Tereharem
Rasa: Gnom
Klasa: Wojownik

Dziennik Sir Yenxa. Empty
PisanieTemat: Re: Dziennik Sir Yenxa.   Dziennik Sir Yenxa. Icon_minitimeSro Paź 15, 2008 9:24 pm

Wpis 2.

W końcu...nareszcie w osadzie goblinów.

Południe, objuczyłem kozę i zakupiłem wszystkie rzeczy potrzebne do wyprawy.

Wypoczęty mogę ruszać...nie ma na co czekać!

Gorąc..słońce świeci bezlitośnie...idę powoli bardzo powoli gdyż piach się osuwa i jestem w nim aż po kolana! Uff...znalazłem jakiś cię..myślałem ze się ugotuje...woda..muszę ja oszczędzać nie wiadomo jak długo będę podróżował...

Noc...całkiem inaczej niż za dnia...jeszcze te przeklęte wycia cholera wie czego...nie mogę zmrużyć oka bo inaczej coś mnie zeżre...

Musze skończyć pisać..coś się zbliża...
Powrót do góry Go down
Yenx

Yenx


Liczba postów : 190
Age : 33
Location : Cisiec
Registration date : 03/10/2007

Karta Postaci
Imie Postaci: Yenx Tereharem
Rasa: Gnom
Klasa: Wojownik

Dziennik Sir Yenxa. Empty
PisanieTemat: Re: Dziennik Sir Yenxa.   Dziennik Sir Yenxa. Icon_minitimeCzw Paź 16, 2008 9:02 pm

Wpis 3.

Przeklęte Hieny...podchodzą coraz bliżej..muszę uważać.

Pogoda się psuje... wiatr wieje coraz silniej ..najbardziej obawiam się burzy piaskowej.

Znalazłem jakieś ruiny, nie wiem sam czego, ważne ze dają schronienie i cień.
Połowy wody już nie mam, a oszczędzam ja jak tylko się da...

Kozica jest coraz słabsza..cholera że też musiała ze mną iść...

Nie wiem co przyniesie jutro, nie wiem gdzie iść..pewnie się zgubiłem i skończę na tym pustkowiu a rożne gady i sępy będą mnie powoli ogryzać...

Boje się.
Powrót do góry Go down
Yenx

Yenx


Liczba postów : 190
Age : 33
Location : Cisiec
Registration date : 03/10/2007

Karta Postaci
Imie Postaci: Yenx Tereharem
Rasa: Gnom
Klasa: Wojownik

Dziennik Sir Yenxa. Empty
PisanieTemat: Re: Dziennik Sir Yenxa.   Dziennik Sir Yenxa. Icon_minitimePią Paź 17, 2008 5:35 pm

Wpis 4.

Na horyzoncie widzę jakieś wzgórze to możne być dobry znak.

Pogoda się poprawiła.

Dziś musiałem zabić jakiegoś stwora, wyskoczył na mnie z piasku..lewom uszedł z życiem...kozica nie miała tyle szczęścia.Szkoda to był dobry wierzchowiec..

Zostałem sam, dobrze ze mam jeszcze trochę strawy...muszę się pospieszyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dziennik Sir Yenxa. Empty
PisanieTemat: Re: Dziennik Sir Yenxa.   Dziennik Sir Yenxa. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dziennik Sir Yenxa.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: