Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Smoczy Młot

Go down 
AutorWiadomość
Clansman
Admin
Clansman


Liczba postów : 252
Age : 36
Location : Sosnowiec/Kraków
Registration date : 02/10/2007

Karta Postaci
Imie Postaci: Thargrim Wildhammer
Rasa: Krasnal
Klasa: Palladyn

Smoczy Młot Empty
PisanieTemat: Smoczy Młot   Smoczy Młot Icon_minitimePią Lis 16, 2007 8:55 pm

Jok co dzień rono postnowiłem wybroć się do miosta Burz. Zopłociłem korczmorzowi w Goldshire za noc i śniodonie. Odebrołem rumaka ze stojni. Na dłuższą mete nie lubie wielkich miast, szczególnie tych no powierzchni. Jest jednok w nich coś pociągającego. To mieszonko kultur i ros. Istne źródło nowin, opowieści i wydorzeń. Wrocojąc do temotu...
Nic nie zwiostowało tego co może się wydorzyć. Postonowiłem zojżeć do domu aukcyjnego. Standardowo rutyna, jednok ten roz mioł wstrząsnąc mną jok wulkon ziemią. Przeglądając stojkoi z bronią dostrzegłem między młotami dziwnie znojomy ksztołt. Byłem zaskoczony i nie mogłem uwierzyć włosnym oczom oto com ujżoł:
Smoczy Młot Mlotqp8
Kiedy zwożyłem młot w ręce bezsprzecznie wyczułem aurę. Niepowtarzalne piętno odcisnięte na broni przez uprzedniego włosciciela. Bez tego i tak byłem prowie przekonany, ale to dało mi całkowitą pewnośc. To był młot Yarpena. Jok się tu znolozł. Czy to znoczy, że Yoarpen... Nie to niemożliwe musi być jokieś uzosodnienie. Czym prędzej przystąpiłem do licytocji. Po kilku godzinoch udoło mi się. Kupiłem go. Teroz musze wyśledzić tego kto wystowił młot. Nikt jednok nie chcioł udzielić mi zodnych informocji. Muszę znoleźć inny sposób. Czuję, że Yarpen gdzieś tom jest, że żyje i może być w niebezpieczeństwie... Na światło musimy działać!
Powrót do góry Go down
https://krag.forumpolish.com
 
Smoczy Młot
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: