Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Alextrasza - ta, która jest życiem

Go down 
AutorWiadomość
Regi

Regi


Liczba postów : 296
Age : 34
Location : Orły
Registration date : 03/10/2007

Karta Postaci
Imie Postaci: Reginald Taurusar
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn

Alextrasza - ta, która jest życiem Empty
PisanieTemat: Alextrasza - ta, która jest życiem   Alextrasza - ta, która jest życiem Icon_minitimePon Sty 28, 2008 9:40 pm

Więc wyjaśniło się... Po tych wszystkich latach... wyjaśniła się zagadka... skończyła się nadzieja... Teraz już wszystko wiadomą jest... Nigdy nie ujrzymy Yarpena... Morika i Fericka najpewniej też... A łudziliśmy się, że wszystko będzie dobrze... Chociaż Namrick... chociaż on przeżył... Złamał mój zakaz... Mówiłem żeby za nic w świecie tego nie robił, że mu daję krew bohaterów, jedynie na badania... A on... ech... nie chciał źle... Czy mam żałować że Yenz żyje? nieee... tego nie żałuję... Ale Yarpen i... reszta... nie może być... Skreślić ich z listy... A Yenx... nie może się załamywać... jeśli chce im oddać hołd, nie może... hołd dla nich to jego życie... tego wszyscy chcieli, po to brali udział w rytuale... Ja tego nie chciałem... nie chciałem mieć na sumieniu tych dusz... to musi być okropne... Więc... Alextrasza ukarała nas, ukarała Krąg - uderzyła tam gdzie boli najbardziej... Yarpen... gdybym mógł tam być zamiast niego... nie zawahałbym się... Ale... co z resztą? co z Yvonne? ona też tam była a nic jej nie jest... Oby to była ostatnia kara... Bo co jeszcze stać się może? Blady świt... ech... to nie będzie dobry dzień...
Powrót do góry Go down
 
Alextrasza - ta, która jest życiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
-
Skocz do: